Leverancier Prijzen

Welkom bij het overzicht van energieleveranciers en hun tarieven. Hieronder vindt u een tabel met de huidige prijzen van diverse energieleveranciers, inclusief BTW. Deze prijzen geven u inzicht in twee belangrijke kostencomponenten: opslag en vastrecht.

Opslag bij dynamische energieleveranciers is een toeslag bovenop de kostprijs van energie. Het is een manier voor leveranciers om de prijsschommelingen en risico’s die gepaard gaan met de inkoop van energie op de markt te dekken. Dit bedrag kan variëren afhankelijk van de marktsituatie en het beleid van de leverancier.

Vastrecht is een vast bedrag dat u per maand betaalt aan uw energieleverancier. Dit bedrag dekt de administratieve kosten van de leverancier en blijft over het algemeen constant, ongeacht uw energieverbruik. Het vastrecht kan per leverancier verschillen en is een belangrijke factor bij het kiezen van een energiecontract.

Houd er rekening mee dat deze prijzen gedurende het jaar kunnen wijzigen als gevolg van marktontwikkelingen en beleidswijzigingen van de leveranciers. Wij streven ernaar om deze informatie zo actueel mogelijk te houden, maar de prijzen kunnen variëren.

LeverancierKorte NaamVastrecht StroomOpslag StroomVastrecht GasOpslag GasBijgewerkt op
All-in-powerAIP60.02560.081712024-01-10
ANWB energieANWB5.790.04845.790.059112024-01-10
Atoom AlliantieAA50.0175250.062024-01-03
Budget EnergieBE4.950.024.950.062024-01-10
EasyEnergyEE4.132230.0184.132230.1052024-01-10
EnecoEN5.785120.021195.785120.068162024-01-10
Energie VanOnsEVO5.785120.0215.785120.0662024-01-10
EnergyZeroEZ6.198350.01756.198350.068392024-01-10
Frank EnergieFE5.785120.0215.785120.066122024-01-10
GroeneStroomLokaalGSL4.132230.044.132230.048852024-01-10
HeggEnergyHEGG6.198350.046.198350.048852024-01-10
Innova EnergieIE6.583330.020736.583330.614212024-01-10
Mijndomein EnergieMDE6.198350.046.198350.048852024-01-10
NextEnergyNE4.132230.018184.132230.106282024-01-10
SamSamSAM6.603310.041326.603310.049592024-01-10
TibberTI3.297520.01802n.v.t.n.v.t.2024-01-10
VandebronVDB5.1650.018085.1650.088112024-01-03
VrijopnaamVON5.37190.016535.37190.066032024-01-10
Wout EnergieWE5.785120.020995.785120.072024-01-03
ZonderGasZG5.37190.045.37190.048852024-01-10
ZonneplanZP5.170.025.170.072024-01-10

Let op: Prijzen inclusief 21% BTW. Aan de gegevens in deze tabel kunnen geen rechten worden ontleend. Energie Advies Zeeland streeft ernaar om de informatie correct en up-to-date te houden, maar wij aanvaarden geen verantwoordelijkheid voor eventuele fouten of onnauwkeurigheden in dit overzicht. Wij adviseren u altijd om direct contact op te nemen met de energieleverancier voor de meest actuele tarieven en voorwaarden.